Sobotní systemické slunovratové konstelace 20.6.2020 

Seminář se uskuteční v sobotu 20. 6. 2020

Zahájení je v 9:30, buďte prosím všichni na místě, budeme zahajovat. Pauza na oběd bude cca od 13:30 do 14:30. Končíme v 18:00. Jídlo si necháme přivézt.

 

Seminář je možností pro osobní vnitřní posun, který probíhá na základě odhalení, léčení a integrace osobních, rodinných, rodových nebo hlubších zapletení na úrovni duše a jejich uvolnění.

Akce nabízí vědomou a svobodnou práci na úrovni duše. Je to příležitost podívat se na to, co se skrývá za osobními, vztahovými, zdravotními, finančními nebo pracovními potížemi. Způsob jak uvolnit blokace, umožnit volné plynutí a tím také realizaci vašich hlubších záměrů (zdraví, hojnosti, lásky, práce).

Akce je zároveň přípravou na otevření se energii Slunovratu, která díky integraci toho, co prozatím považujeme za negativní umožňuje vycentrovat se ve svém středu.

Pracovat budeme technikou systemických konstelací - jejich konkrétní forma bude volena na základě záměru klienta - syntézou rodinných konstelací B. Hellingera, Individuální systemiky A. Wittemana,  Konstelací traumatu, Procesu životní integrace W. Nellese, Příběhů duše (karmických konstelací) a Energetické práce vycházející z One Brain.

Cena: 500,- Kč/ záloha 0

Cena za účast bez postavení vlastní konstelace: 500,-  Aktivní účast v poli, vzájemnost s druhými lidmi, možnost prožívání rolí a souvysejících meta-pocitů. I "pouze samotná účast má silný transformční účinek pro každého účastníka. V rolích probíhají intenzivní vhledy a holistické posuny obdobné jako při postavení vlastní konstelce. Základním záměrem duše je sebevzdělávací proces a s ním spojený růst.

Cena za účast s vlastní konstelací: 1500,- účast + postavení konstelce dle záměru klienta na příslušné úrovni vědomí v rozasu cca 1 hodina.

Cena zahrnuje kurzovné (účast nebo účast s konstelací) + základní občerstvení - čaj, káva.

Po přihlášení budete zařazeni do seznamu účastníků. O zařazení budete informováni e-mailem. Cena je splatná v hotovosti na místě.

Maximální počet účastníků: 12  - tento počet zajišťuje indviduální přístup, dostatek prostoru na odpočinek a možnost postavit si plnohodnotnou konstelaci většině účastníků. 


Přihláška na akci zde:
https://www.ordejov.cz/sobotni-systemicke-konstelace-brno-slow-studio/a13078?type=2§ion=0