Sobotní systematické konstelace 8.8.2020 

Seminář je obsazen, můžete se hlásit jako náhradníci.

 

Seminář se uskuteční v sobotu 8. 8. 2020

Zahájení je v 9:30, buďte prosím všichni na místě, budeme zahajovat. Pauza na oběd bude cca od 13:30 do 14:30. Končíme v 18:00. Jídlo si necháme přivézt.

 

Seminář je možností pro osobní vnitřní posun, který probíhá na základě odhalení, léčení a integrace osobních, rodinných, rodových nebo hlubších zapletení na úrovni duše a jejich uvolnění. 

Akce nabízí vědomou a svobodnou práci na úrovni duše. Je to příležitost podívat se na to, co se skrývá za osobními, vztahovými, zdravotními, finančními nebo pracovními potížemi. Způsob jak uvolnit blokace, umožnit volné plynutí a tím také realizaci vašich hlubších záměrů (zdraví, hojnosti, lásky, práce).

Pracovat budeme technikou systemických konstelací - jejich konkrétní forma bude volena na základě záměru klienta. Seminář nabízí syntézou rodinných konstelací B. Hellingera, Individuální systemiky A. Wittemana,  Konstelací traumatu, Procesu životní integrace W. Nellese, Příběhů duše (karmických konstelací) a Energetické práce vycházející z One Brain.

Další podrobné informace zde.

 

Cena: 500 Kč, záloha 0 Kč

Cena za účast bez postavení vlastní konstelace: 500,-  Aktivní účast v poli, vzájemnost s druhými lidmi, možnost prožívání rolí a souvysejících meta-pocitů. I "pouze samotná účast má silný transformční účinek pro každého účastníka. V rolích probíhají intenzivní vhledy a holistické posuny obdobné jako při postavení vlastní konstelce. Základním záměrem duše je sebevzdělávací proces a s ním spojený růst.

Cena za účast s vlastní konstelací: 1500,- účast + postavení konstelce dle záměru klienta na příslušné úrovni vědomí v rozasu cca 1 hodina.

Cena zahrnuje kurzovné (účast nebo účast s konstelací) + základní občerstvení - čaj, káva.

Po přihlášení budete zařazeni do seznamu účastníků. O zařazení budete informováni e-mailem. Cena je splatná v hotovosti na místě.

Pro přihlášení na akci prosím klikněte na tento odkaz:

https://www.ordejov.cz/prihlaseni-na-akci/sobotni-systemicke-konstelace-brno-slow-studio/a13079/?type=2§ion=0